אתר בהרצה - משלוחים באזור גוש דן בלבד (אספקה עד 3 ימי עסקים) משלוחים חינם בהזמנה מעל ₪300

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

סדנאות

לצד המבשלה הקמנו מועדון בירה בזווית קולינרית. בבסיס המבשלה עומדת ההכרה במורכבות המשקה. משקה המעורר חושים רבים, ריח, משקל, טעם, צבע. וככזה יש להתאימו לקהל ולקולינריה המקומיים.

אנו מאמינים כי מושגים כמו ארומה, טעם, מרקם, מראה אינם זרים לעולם הבירה. בעולם כבר גילו את זה, בישראל אנחנו רק בהתחלה.

 

בין הסדנאות שאנו מציעים:

 

סדנת בישול בירה ביתי-

הצטרפו אלינו למסע אל העולם הקסום של הבירה דרך ביולוגיה, היסטוריה וקולינריה נביט על הבירה בצורה שלא הכרתם עד כה. נטעם, ללא הגבלה, מגוון של בירות מיוחדות בעבודת יד, נפגוש את חומרי הגלם ויחד כקבוצה נבשל בירה וכך נכיר את התהליך היצור לפרטיו.

 

הקצף שבראש-

האם מוזיקה, ציור, ספל או אפילו מילת קסם שנלחשת ברגע הנכון יכולים לשנות את טעמה של הבירה? יצרני מזון, שפים וברמנים ידעו תמיד שהטעם הוא לא רק במתכון. יש עוד גורם ש"מתבל" את הלגימה: האריזה, הצלילים, הצורות הסביבה ואפילו מילה נכונה ברגע הנכון – כולם יכולים להשפיע על הטעם בפה. הסדנה, מלווה בטעימת מגוון בירות, תיצור אצלכם הבנה חדשה על טעם ריח והחושים שלנו.

 

סדנת הכנת נקניקיות-

שרקוטרי- אומנות השרקוטרי התפתחה בימים של טרום קירור ונועדה, לשימור הבשר ללא אמצעי קירור. בעולם של ימינו כאשר אנחנו מוקפים בחומרים משמרים, משפרי טעם ומראה. הכנת נקניקיות, ייבוש, עישון ושימור בשרים בבית היא דרך לשלוט על החומרים בהם שאנו צורכים בסדנה נלמד להכין: נקניקיות איכותיות, פסטרמה הודו וקורנדביף מתובל. לאורך הסדנה יוגשו בירות איכותיות.

 

לטעום בירה כמו מקצוענים-

סדנה בה תחשפו למגוון רחב של סוגי בירה, תכירו תיאורטית ומעשית (טעימות) את הגורמים המשפיעים על הטעם והארומה של הבירה ואת הגורמים המבחינים בין סגנון וסגנון. נפגוש, ניגע ונטעם יחד את חומרי הגלם, נבין לעומק את תהליך ייצור והשפעתו על הסגנון. בתום הסדנה , אנו מבטיחים לכם שתדעו להבחין בין סוגי הבירות השונים ותוכלו לבחור את הסגנון שלכם.

 

כל הסדנאות מלוות בשתיית בירה חופשית ללא הגבלה והן יכולות להיערך במבשלה או במשרדי הלקוח. וניתן לקבל אותן במגוון רמות אירוח. מנשנוש קטן ועד ארוחת שף בהתאמה לכל תקציב.

להזמנת סדנה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אנא מלאו את טופס - להזמנת סדנה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!